4
4

Збірна України здобула 36 медалей на чемпіонаті світу з параплавання

Збірна України здобула 36 медалей на чемпіонаті світу з параплавання. Одному зі спортсменів вдалося виграти одразу шість нагород.

Збірна України з параплавання закінчила виступи на чемпіонаті світу, який пройшов у португальській Мадейрі. Упродовж турніру українці здобули 36 медалей. Про це TheBest дізнався з повідомлення на сайті Суспільного.

На чемпіонаті світу з параплавання Україна відправилася у складі 23 спортсменів. Серед них – паралімпійські чемпіони Токіо-2020: Андрій Трусов, Денис Остапченко, Михайло Сербін, Анна Стеценко, а також інші призери останніх Ігор.

Під час чемпіонату світу з параплавання медалі вдалося здобути 14 спортсменам. Найбільшу кількість виграв український параплавець Андрій Трусов – шість нагород (чотири “золота” та дві “бронзи”).

Виступи на чемпіонаті світу Україна закінчила з 36 медалями: 13+10+13. Крім Трусова, більше двох золотих нагород на світовій першості у Мадейрі виграли Антон Коль та Олександр Вірченко.