Намагалася лікувати самотужки: у Львові жінку вкусив невідомий павук • Новини України
![](https://thebest.world/wp-content/uploads/2024/01/avatar_user_1_1706177175-65x65.png)
![bddb13da345d3754d3daeec7a57f6681.jpg](https://thebest.world/wp-content/uploads/2024/04/bddb13da345d3754d3daeec7a57f6681.jpg)
У Львові жінку вкусив невідомий павук. Укус вона намагалася лікувати самостійно.
Про це йдеться на сайті «РБК-Україна».
До лікарів жінка звернулася на минулому тижні, після того, як вдома її вкусив невідомий павук за ліву руку. Місце укусу набрякло, почервоніло, та розбухло. А також з’явилась бактеріальна інфекція.
Як розповів заступник директора з медичної частини інфекційної лікарні Андрій Орфіна, на місці укусу є два проколи. Відомо, що павуки мають два жала.
Спершу жінка лікувалася самостійно. Але стало ще гірше.
У Львові жінку вкусив невідомий павук
У неї на лівій руці вище ліктя утворився великий набряк. Він перекинувся на передпліччя. Їй зробили УЗД, на якому видно зміни в м’яких тканинах, характерні для вторинного бактеріального інфікування.
Жінці призначили протиалергічну терапію, нестероїдні протизапальні препарати та антибіотики. Якщо позитивних змін не буде, то доведеться проводити хірургічне втручання.
Ще новини України: Сезон кліщів в Україні – як негайно та правильно витягнути паразита
![](https://thebest.world//wp-content/themes/flex-mag/logo.png)