6
6

Футболіст збірної Англії Деклан Райс підтримав Україну (відео)

264773

9 вересня футболіст збірної Англії Деклан Райс підтримав Україну. Після матчу він сказав «Слава Україні», передає TheBest.

Збірна України зіграла внічию проти Англії у рамках 5-го туру відбору на Євро-2024. Матч відбувся у Вроцлаві (Польща). Від початку матчу суперник почав контролювати м’яч, але підопічнім Сергія Реброва вдалося вибудувати надійну оборону.

Під час однієї з контратак на 26-й хвилині Олександр Зінченко вдало замкнув передачу Віктора Циганкова, відкривши рахунок у матчі. Вже на 41-й хвилині підопічні Гарета Саутгейта зрівняли рахунок – Гаррі Кейн зробив закидання на Кайла Вокера, який переграв Георгія Бущана.

Футболіст збірної Англії Деклан Райс підтримав Україну: відео

Другий тайм пройшов без голів і, таким чином, поєдинок завершився рахунком 1:1. Завдяки цьому результату українці продовжують займати друге місце у групі С.

“Гравці зробили дуже гарне свято для людей. На стадіоні була дуже хороша атмосфера…Я щасливий, ви бачите, що всі люди щасливі. Ми повинні поважати суперника, але ми також повинні думати про свою гру. Думаю, що гравці зробили це. Якщо ви бачите обличчя гравців, то вони дуже втомлені. Дуже важко грати проти Англії. У них зараз немає емоцій, тому що вони дуже втомилися. Ми показали характер, що дуже важливо. У гравців є бажання розвиватися. Будь-якому тренеру потрібен час. Я думаю, що завдяки хорошим результатам гравці повірять у те, що ми намагаємося їм показати”, – сказав Ребров

Після матчу півзахисник збірної Англії та півзахисник лондонського “Арсеналу” Деклан Райс підтримав Україну. Так, українська журналістка взяла інтерв’ю у 24-річного одноклубника Зінченка, спитавши, чи навчив його українець словам українською. Хавбек відповів – ні. У відповідь співрозмовниця запропонувала Райсу вивчити гасло “Слава Україні”, що йому з легкістю вдалося.

До речі, нещодавно “TheBest” писав: «Динамо» записало відео на підтримку ЗСУ

Copyright © 2021 Матеріали з сайту «TheBes» можуть використовуватися іншими користувачами безкоштовно.Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець