Український спортсмен виграв золото на чемпіонаті Європи

В останній день чемпіонату Європи з гімнастики українські спортсмени виграли дві нагороди, який проходив в Берні (Швейцарія).

Ігор Радивилів завоював “золото” в опорному стрибку, а Анастасія Бачинська посіла третє місце у вправах на колоді серед дівчат.

Про це TheBest дізнався з повідомлення на сторінці Facebook прес-служби Національного олімпійського комітету України.

В опорному стрибку Ігор Радівілов захистив статус чемпіона Європи, другий рік поспіль посівши перше місце на континентальній першості. Український спортсмен набрав 14,716 бали. Срібло завоював гімнаст з Ізраїлю Андрій Медведєв з Ізраїлю. Бронза у британця Джарни Реджини-Морана.

У вправах на колоді біля дівчат бронзу завоювала українська гімнастка Анастасія Бачинська, яка набрала 13,333 бали. Вона пропустила вперед француженку Меланью Де Хесус Дос Сантос і представницю Нідерландів Санні Веверс.

У ще одному фіналі з участю українського спортсмена – 17-річний Ілля Ковтун на брусах посів п’яте місце, набравши 14,933 бали. У багатоборстві він завоював бронзову медаль.

Нагадаємо, українські спортсмени завоювали вже 104 ліцензії для участі в змаганнях на Олімпійських іграх в Токіо. Ліцензійний відбір у багатьох видах спорту ще триває і завершиться на початку липня.

до Речі, нещодавно “TheBest” писав: Український спортсмен виграв чемпіонат Європи в маскве – фото