LIFE

Україна посіла 25 місце на зимовій Олімпіаді в Пекіні

Україна посіла 25 місце на зимовій Олімпіаді в Пекіні. Відбувся останній змагальний день, на якому розігрувалися комплекти нагород.

Україна посіла 25 місце на зимовій Олімпіаді в Пекіні. В останній день Олімпіади-2022 розіграли п’ять комплектів нагород (усього – 109). Загалом медалі виграли спортсмени з 29 різних країн, повідомляє The Best.

Україна за підсумками виступів на Олімпіаді у Пекіні здобула лише одну нагороду. Її автором став фристайлист Александр Абраменко, який став срібним призером у лижній акробатиці.
Таким чином, Україна вдруге поспіль закінчила виступи на Зимовій Олімпіаді з медаллю саме завдяки Олександрові Абраменку. На Іграх у Пхьончхані український фристайліст став олімпійським чемпіоном.

Цей результат є найгіршим для України за останні 12 років, коли на Іграх у Ванкувері не було здобуто жодної медалі. Загалом Україна вдруге в історії фінішує на 25-й позиції у медальному заліку Олімпіади.
Аналогічну позицію українці зайняли і за підсумками Ігор у Турині в 2006 році, коли здобули дві бронзові нагороди.

2022: – 25-е місце

Вдруге поспіль переможцем медального заліку стала збірна Норвегії, яка оновила рекорд за кількістю золотих нагород, здобутих на одній Зимовій Олімпіаді. Ігри у Пекіні норвежці закінчили з 16 золотими медалями.