Понад 400 людей зійшли на Говерлу, аби зібрати на дрон для ЗСУ (фото) • Новини України
![](https://thebest.world/wp-content/uploads/2024/01/avatar_user_1_1706177175-65x65.png)
![334384dee03473f42aa45a99ff7dc7eb.jpg](https://thebest.world/wp-content/uploads/2024/03/334384dee03473f42aa45a99ff7dc7eb.jpg)
Понад 400 людей зійшли на Говерлу – найвищу гору України, і зібрали таким чином 220 тисяч гривень на тепловізійний дрон для 80 окремої десантно-штурмової бригади! Найменшому альпіністу 5 років, а найстаршому – більше 80.
Про це розповів начальник Львівської ОВА Максим Козицький 25 березня, передає НСН.
Такий квест для всіх охочих в межах 60 ювілейної «Говерляни» влаштувало управління молоді та спорту Львівської ОВА разом з партнерами, щоб підтримати легендарну Галицьку бригаду.
Найменшому учасникові сходження – 5 років. Найстаршому – понад 80!
На 2061 метр над рівнем моря піднялися і 40 бійців бригади. Це захисники, які зараз перебувають на ротації або реабілітації після поранення. Також долучився чемпіон Invictus Games, ветеран Збройних сил України – Павло Лучків.
Фото – зачаровують. У нас такі сміливі, наполегливі та щирі люди. У нас така велична природа. У Нас Все Вийде! Головне – бути разом і бути підтримкою одне для одного, – написав Козицький
Фото дійсно вражають!
Ще новини України: Журналісти зірвали звільнення Кремінної – командир 80-ї ОДШБр
![](https://thebest.world//wp-content/themes/flex-mag/logo.png)