188
188

“Динамо” перемогло “Фенербахче” і вийшло у третій раунд кваліфікації Ліги чемпіонів

“Динамо” перемогло “Фенербахче” і вийшло у третій раунд кваліфікації Ліги чемпіонів. Кияни з першого удару у ствір воріт здобули для себе перемогу.

Київське “Динамо” стало переможцем протистояння з “Фенербахче” у другому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів. У матчі-відповіді кияни здобули перемогу з рахунком 1:0. Про це TheBest дізнався з повідомлення на сайті “Суспільне спорт”.

“Динамо” розпочало єврокубковий сезон з нічийного результату проти “Фенербахче”. І після цього мало відправитися до Стамбулу на матч-відповідь, від підсумку якого залежав переможець протистояння. У стартовому складі киян не відбулося змін у порівнянні з першим матчем. Загалом до Туреччини не відправився лише форвард Владислав Супряга, який зазнав травми.

Перший тайм проти “Фенербахче” міг закінчитися для “Динамо” поразкою. На дев’ятій хвилині зустрічі форвард Джошуа Кінг забив після передачі Еннера Валенсії, однак арбітр зафіксував офсайд. А на 20-й та 22-й хвилинах віцечемпіон Туреччини не скористався ще двома моментами: штанга і Георгій Бущан врятували киян. “Динамо” у першому таймі змогло відповісти на моменти “Фенербахче” лише виходом віч-на-віч Віктора Циганкова, який в останній момент задалеко відпустив від себе м’яча.

Ключовий момент матчу стався на 53-й хвилині. Півзахисник Ісмаїл Юксек заробив вилучення, залишивши “Фенербахче” вдесятьох. А вже через чотири хвилини “Динамо” відкрило рахунок першим ж ударом у ствір воріт: простріл Томаша Кенджори замкнув Віталій Буяльський.

“Фенербахче” мав можливість перевести гру в овертайм. На 68-й хвилині Денис Попов збив у штрафному майданчику Валенсію, однак сам футболіст не реалізував пенальті.

І все ж турецька команда перевела гру в овертайм. На 89-й хвилині Аттіла Салаї після подачі з кутового головою потужно пробив по воротам. 90 хвилин основного часу не визначили переможця – знадобився овертайм. Там “Динамо” вдалося дотиснути суперника і перемогти: передачу Костянтина Вівчаренка замкнув Олександр Караваєв.