92
92

12-річний хлопець з Маріуполя забив переможний гол у благодійній грі за “Шахтар”

12-річний хлопець з Маріуполя забив переможний гол у благодійній грі за “Шахтар”. Хлопця випустили на поле і він відзначився вирішальним голом.

12-річний хлопець з Маріуполя забив переможний гол у благодійній грі за “Шахтар”. Про це TheBest дізнався з повідомлення на сайті Суспільне спорт”. Донецький “Шахтар” провів другий благодійний матч у серії міжнародних поєдинків на підтримку України. Клуб зіграв в польському Ґданську проти місцевої “Лехії”.

Шукай групу “The Best” у соціальній мережі “Фейсбук”.

У першому таймі команди забили по одному голу, а на старті другого “Шахтар” вдруге вийшов уперед – дубль оформив Михайло Мудрик. Гра йшла до перемоги української команди, але уже в компенсований час “Лехія” зрівняла рахунок – 2:2.

🧡 Здійснена мрія! 12-річний хлопчик з Маріуполя зіграв за Шахтар і забив гол ⚒

Після цього тренерський штаб “Шахтаря” провів заміну: Мудрика замінив 12-річний Дмитро Кеда. Це фанат “Шахтаря”, який початок війни Росії проти України застав у Маріуполі разом з батьками. Він вийшов на поле у футболці з 21-м номером, на спині напис “Маріуполь”.

За кілька хвилин на полі Дмитро отримав нагоду відзначитися у порожні ворота суперника, і зробив це – він забив переможний гол, 3:2 на користь “Шахтаря”.